O nás

Prioritou je pro nás osobnější vazba k zákazníkům. Náš profesionálně vyškolený personál je Vám vždy k dispozici, pokud potřebujete s čímkoliv poradit. Nabízíme výhradně kvalitní zboží za dostupné ceny. I toto je jeden z důvodů, proč se k nám zákazníci znovu a znovu rádi vracejí.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Historie firmy:
Firma Avej VENDING s.r.o. začala svou podnikatelskou činnost dne 1.8.1995 na základě daného zápisu do obchodního rejstříku dne 7.6.1995 oddíl C, číslo vložky 9111/10091/95.
Historie společnosti je vzhledem k založení velice rozsáhlá, její vliv působnosti je v rámci třech regionů Ústeckého, Libereckého a Středočeského: Česká Lípa, Děčín, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Litoměřice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Praha.

Zbudovala prodejní sklad na sídle společnosti v České Lípě, kde zajišťuje drobný prodej surovin a produktů pro další provozovatele nápojových automatů. Dále prodej drobného potravinářského zboží (čaj, káva, kakao, porcovaná smetana a další).

Specifikace činnosti:
Provoz nápojových, jídelních a cukrovinkových automatů spočívá hlavně na umístění prodejního zařízení v místech, kde je záruka, že bude pravidelný a stálý odběr nápojů. Tato činnost spadá do oblasti služeb a jedná se o rychlé a kvalitní občerstvení pro nejširší okruh obyvatelstva. Nápojové automaty se nejvíce osvědčily (zkušenosti provozu) na vlakových nebo autobusových nádražích, sportovních areálech, obchodních center, zdravotnických zařízeních a výrobních závodech, na základních školách, úřadech, vesměs úřednických budov a malých závodech.
 

Našim cílem podnikání je umísťování, prodej a pronájem nápojových automatů na teplé a studené nápoje a také potravinářských prodejních automatů na bagety, cukrovinky, balené nápoje apod.. Samozřejmostí jsou veškeré služby související s touto činností.

 

Společnost je postavena na českých kořenech bez jakéhokoliv zahraničního kapitálu. To je naše deviza oproti konkureci. Jsme Češi a jsme na to v celé společnosti pyšní.


Hlavní činnost firmy Avej VENDING je provoz a umisťování prodejních a nápojových automatů se zvyšující tendencí.

Naše společnost si vybrala pro své podnikání právě automaty od firmy FAS a Rhea Vendors.
1. Jedná se o automaty plně ovládané elektronikou
2. Nejširší sortiment prodávaných nápojů
3. Kombinovaný prodej teplých a studených nápojů
4. Aktivní vstupní filtr vody (USA) (možno provozovat i s problémovou vodou)
5. Samočinná diagnostika chyb
6. Elektronický mincovník, který s velkou přesností čte vhozené mince (až 10 druhů) a zároveň vrací
7. Velká zásoba kelímků
8. Automatické propařování (samočištění)
9. Možno doplnit systém na kreditní karty
10. Digitální odpočet přípravy nápojů
11. Digitální záznam vhozených mincí
12. Možno doplnit na prodej kusového zboží (přídavné šachty)
13. Výdej nápojů do vlastních nádob (automatické snížení ceny nápoje)
14. Rozšířeni o GSM technologie, napojení na internetovou síť.

Naše automaty komunikují s nejrůznějšími platebními systémy. Je možné využít čipové a magnetické karty, čipové klíče, čtečku na bankovky, platební žetony.  Umíme nabídnout dohodnutou slevu pomocí čipových karet nebo klíčů pro zaměstnance a stálé zákazníky.

Automaty FAS jsou o proti konkurenci vybaveny snadnou obsluhou, nejširším sortimentem prod. nápojů a výdejem nápojů do vlastních nádob (šetří se životní prostředí) a zároveň automaticky odečte z cen nápoje hodnotu kelímku.
Dále je vybaven alternativními cenami.Tato možnost se dá využít ve směňujících provozech výrobních závodů na přestávky, odpolední a noční směny a svátky.
 

  Co nabízíme :

1. Prodej teplých a studených nápojů do pohárků prostřednictvím prodejního automatu .
2. Prodej cukrovinek (sušenky, oplatky, bonbóny, čokoláda, žvýkačky a pod.)
3. Nealkoholické nápoje v PET lahvích.
4. Prodej vlastních lahůdek v karuselovém automatu. Tento automat nám umožňuje nabídnout pro zákazníky široký výběr studené kuchyně. A to např. bagety, obložené housky, saláty, cheesburgery, koláče, záviny, koblihy atd.. Ceny produktů jsou na velmi přijatelné úrovni a odpovídají provozu kantýn na podnicích. Tento způsob provozu automatů již zaručuje běžný standard a to i po stránce stavebnicové, kde se dá hovořit již o tzv. stravovací Eurolince. Sestavujeme další linky občerstvení v klíčových podnicích v regionech kde působíme. Zajišťujeme kompletní servis pro třísměnný provoz.
5. Rozvoz pitné stolní vody v obsahu 18,9 l v barelech. Distribuce strojků na pitnou vodu s možností na teplou a chlazenou vodu.
6. Umísťování sodobarů s možností tankování sodové vody do 1,5l PET lahvích.
7. Profesionalitu, certifikovaný servis, hygienické atesty, provoz dle PO ČSN dle místních zvyklostí, znalost regionu, obchodní zastoupení přímého dovozce automatů.

 

JSME PŘIPRAVENI:

  • Zajistit kvalitní záruční a pozáruční servis
  • Děláme revize a preventivní prohlídky
  • Stabilní doprava surovin do prodejních automatů

 

ZAJISTÍME:

  • Bezplatnou instalaci prodejních automatů
  • Doplňování prodejních automatů dle časového harmonogramu
  • Okamžitý servis do 12 hodin od nahlášení poruchy včetně svátků, sobot a nedělí
  • Samozřejmostí je pojištění automatů
  • Rozvoz ingrediencí a našich lahůdek certifikovanými vozidly

 

 

Kontakt

Avej Vending s.r.o. Poříční 3010
Česká Lípa
470 01
+420 487 834 129
+420 487 521 985
Linka zdarma:
+420 800 111 127
info@avejvending.cz